10.00 - 21.00

08.09.2023

Pierwszy Babi Targ® w Gliwicach | Wielkie wietrzenie szaf w CH Europa Centralna

Pierwszy Babi Targ® w Gliwicach | Wielkie wietrzenie szaf w CH Europa Centralna
16.09.2022 | 12:00-15:30 | CH Europa Centralna | ul. Pszczyńska 315, Gliwice

Babi Targ po dziewięciu latach wraca na Śląsk! Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2014 roku w Katowicach. Teraz czas na Gliwice, gdzie 16 września, w Centrum Handlowym Europa Centralna po raz pierwszy mieszkanki i mieszkańcy Gliwic oraz okolic będą mieli okazję wziąć udział w Babim Targu i towarzyszącym mu Mamim Babim Targu!
Początek jesieni jest idealnym momentem na złapanie oddechu po upalnym lecie, organizację swojej przestrzeni i przygotowanie się na nowy sezon.

Zajrzyjcie do swoich szaf, odkopcie zakurzone pudełka z jesiennymi kurtkami czy cieplejszymi butami i dołączcie do nas 16 września w CH Europa Centralna. Jeśli szykujecie się na zakupy – mały remanent szafy nie zaszkodzi! Sprawdźcie, czego najbardziej potrzebujecie na nadchodzącą jesień i postarajcie się to upolować na nadchodzącym Babim Targu.
Imprezie towarzyszyć będzie sekcja Mami Babi Targ, w której będziecie mogły wywietrzyć szafy swoich dzieci – tutaj puścicie w obieg akcesoria i ubranka, z których Wasze pociechy już wyrosły.
Na Babi Targ możecie przyjechać całą rodziną – w EC Europa Centralna znajdziecie m.in. bezpłatny plac zabaw dla dzieci Figle Migle i bogatą ofertę rozrywkową!


Zapisy dla wystawiających ruszą 23 sierpnia, około g. 12:00 — macie jeszcze trochę czasu na przygotowanie się do kolejnego Babiego Targu! 

WAŻNE INFORMACJE 

DLA WSZYSTKICH
Przeczytaj jeśli przychodzisz na wydarzenie jako wystawiająca lub jako kupująca.


GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE?
Wydarzenie odbędzie się w części galeryjnej centrum. Najszybciej dostaniesz się wybierając wejście z drzwiami obrotowymi znajdujące się przy sklepie Reserved i New Yorker lub drzwi obok Dealz.


JAK DOJECHAĆ?
Na terenie CH Europa Centralna znajduje się bezpłatny parking.
Do CH Europa Centralna dojedziesz:
– autobusami linii nr 678 i 232 i to nie tylko z centrum Gliwic. Rozkład jazdy został skomunikowany z wieloma innymi liniami, jadącymi m.in. z Zabrza, Knurowa, Bojkowa i Żernicy;
– autem, który będziesz mógł/ mogła zostawić na bezpłatnym parkingu zlokalizowanym w Centrum.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Centrum: https://europacentralna.eu/dojazd/#wyznacz

DLA WYSTAWIAJĄCYCH
Przeczytaj, jeśli dołączasz do wydarzenia jako wystawiająca — poniżej znajdziesz dużo praktycznych wskazówek.


ZAPISY
Udział w wydarzeniu jako wystawiający/wystawiająca jest bezpłatny! Należy jednak zarezerwować miejsce. Zapisy dla osób wystawiających ruszą 23 sierpnia około godziny 12:00 i na stronie www.babilad.pl Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o przydziale miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapisaniu się na listę otrzymacie mailowo numer rezerwacji. Będziecie musiały jeszcze raz potwierdzić swoją obecność klikając w link w wiadomości, którą otrzymacie 11 września. Jeśli nie znajdziecie jej w skrzynce koniecznie do nas napiszcie na adres info@babilad.pl, najpóźniej do 12 września.

WSTĘP NA WYDARZENIE
W dniu wydarzenia zapraszamy was w godzinach od 11:00 do 11:30. Zarezerwujcie sobie odpowiednio dużo czasu, aby wszystko przygotować zanim o 12:00 pojawią się pierwsze osoby zainteresowane waszymi stoiskami. Limit bagaży dla jednego stoiska wynosi 2 sztuki, a jedno stoisko nie może zajmować więcej niż około 150 cm x 100 cm wyznaczonej przestrzeni. Pamiętajcie o tym, przygotowując się do wydarzenia!

DLA ODWIEDZAJĄCYCH
Osoby Odwiedzające, czyli takie, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12:00.


DOSTĘPNOŚĆ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Cały obiekt posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami: specjalnie oznakowane miejsca blisko obu wejść, brak progów w przestrzeni, w której odbędzie się Babi Targ oraz toalety dla osób z niepełnosprawnościami na tym samym poziomie.

Do zobaczenia na kolejnym wietrzeniu szaf!

Organizatorem wydarzenia jest Babiląd (www.babilad.pl, https://www.babitarg.com). 
Partnerem wydarzenia jest CH Europa Centralna (europacentralna.eu | www.facebook.com/europa.centralna.eu | www.instagram.com/europacentralna).

Regulamin: https://docdro.id/Ml1fmi2

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności