10.00 - 21.00

20.09.2023

POKAZ KOTÓW RASOWYCH POWRACA DO EUROPY CENTRALNEJ!

Powraca do nas akcja, w ramach której do Europy Centralnej zawitają wyjątkowi goście. Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego tym bardziej z radością ogłaszamy, że 7 października w godzinach 11:00- 18:30 odbędzie się u nas „Pokaz kotów rasowych”.

Tego dnia hodowcy kotów zaprezentują wyjątkowe okazy rasowych kociąt, kocurów oraz kotek. Będzie to okazja by zobaczyć na żywo koty różnych ras, uzyskać porady od hodowców na temat pielęgnacji kotów, ich zdrowia czy nawyków, a także charakterystyki poszczególnych ras. W ramach wydarzenia odbędą się również konkursy, z głosowaniem. M.in. konkurs na najładniejszego kota z pomarańczowymi, zielonymi i niebieskimi oczami, wybór najstarszego i najmłodszego kota pokazu czy kota z najdłuższym ogonem.

Chętnych do zabawy zapraszamy na poszukiwania kocich przyjaciół na przygotowanej przez Kolejkowo makiecie, która stanie w okolicy lokalu Diverse. Na spostrzegawczych czekają upominki.

Dodatkowo Kakadu przygotowało specjalną promocję dla właścicieli kotów oferując 20% rabat na wszystkie artykuły. Będzie też okazja otrzymać darmową próbkę karmy dla swojego milusińskiego, wystarczy znaleźć przedstawicieli sklepu podczas imprezy.

A to nie wszystko śledźcie nasze social media, bo szykujemy mega konkurs dla kocich właścicieli. Gwarantujemy, iż warto wziąć w nim udział i wygrać zestaw dla swojego czworonoga.

Współorganizatorem imprezy jest SMK – Stowarzyszenie Miłośników Kotów w Żorach.

Miłośnicy kotów na pokład!

Do zobaczenia!

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności