10.00 - 21.00

16.04.2024

Spotkania z Fundacją Nauka. To Lubię dla najmłodszych!

Spotkania z Fundacją Nauka. To Lubię dla najmłodszych w Centrum Handlowym Europa Centralna 

Fundacja Nauka. To Lubię zaprasza na cykl warsztatów dla dzieci i rodzin pod hasłem „spotkania z Akademią Superbohaterów”. Od kwietnia do grudnia 2024 roku (co drugi miesiąc) w ostatnią sobotę miesiąca na terenie Centrum najmłodsi odbiorcy będą mieli okazję poznawać fascynujący świat nauki. Przewodnikami każdego ze spotkań będą Superbohaterowie, czyli wybitni polscy naukowcy, których odkrycia i dokonania zmieniły bieg historii i losy ludzkości. 

Każde ze spotkań będzie miało swój własny motyw przewodni, a tematyka, którą będą zgłębiać młodzi odkrywcy będzie dotykać takich zagadnień, jak dinozaury, wielkie podróże naukowe, Układ Słoneczny czy anatomia człowieka. 

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w quizach naukowych, zajęciach plastycznych z motywami edukacyjnymi, zobaczą filmy autorstwa doktora Tomasza Rożka, które będą stałą częścią spotkań, a także będą mogli zbierać punkty za wykonane zadania, które na koniec cyklu spotkań wymieniane zostaną na nagrody i certyfikaty Małych Odkrywców!

Wstęp jest bezpłatny, a pierwsze spotkanie o tematyce dinozaurów odbędzie się już 27 kwietnia w godzinach 11.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram spotkań:

Zaginiony świat: śladami dinozaurów (27.04.2024)

Wyprawy w nieznane: wielcy podróżnicy (29.06.2024)

Przygody z układem słonecznym: patrzymy w nocne niebo (31.08.2024)

Tajemnice ludzkiego ciała: anatomia człowieka bez tajemnic (26.10.2024)

(Nie)święty Mikołaj: spotkanie z Kopernikiem (07.12.2024)

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności