BAJKA PANA KLEKSA I FESTIWAL DMUCHAŃCÓW W CENTRALNIE FAJNEJ STREFIE LATO

26-29 SIERPNIA

FESTIWAL DMUCHAŃCÓW – 26 – 29 SIERPNIA

BAJKA PANA KLEKSA  – 27- 28  SIERPNIA

Powtórka z rozrywki!!! Dmuchańce giganty wracają do Centralnie Fajnej Strefy Lato.

Kolorowy festiwal dmuchawców czyli najlepsza zabawa dla najmłodszych w towarzystwie dmuchanych wakacji atrakcji. Zamki dmuchane, zjeżdżalnie, suche baseny i wiele więcej gigantycznych dmuchanych konstrukcji, idealnych do szalonych podskoków.  Najlepsze wakacje nie mogą się obyć bez dmuchańców! Zapraszamy 26-29 sierpnia. Dmuchańce nie lubią deszczu, dlatego w przypadku złej pogody Festiwal Dmuchańców zostanie odwołany.

Jak w każdy czwartek od 18.30 zapraszamy na zajęcia rolkowe. Świetna zabawa i nauka pod okiem profesjonalnych instruktorów gwarantowana. A i deszcz nam nie straszny – w przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w galerii handlowej.

W piątek i sobotę zapraszamy na fascynującą przygodę naukową połączoną ze świetną zabawą.  W Bajce Pana Kleksa wszystko jest możliwe! Podczas eksperymentów naukowych z Doktorem Paj-Chi-Wo dzieci dowiedzą się m.in., czym są geny, sprawdzą, jak wygląda owocowe DNA i przekonają się, co powstaje z połączenia kapusty z rzepą. Najmłodsi spotkają się też z samym Ambrożym Kleksem, będą mogli wziąć udział w zajęciach teatralnych, bawić się w piratów i żeglarzy oraz odkrywać wszystkie tajemnice kosmosu. Zaplanowano również szaloną zabawę w rytm piosenek znanych z Akademii Pana Kleksa. Pan Kleks czekać na Was będzie w galerii handlowej – na placu przy kawiarni Grycan.

A kiedy zabraknie energii czekać na Was będzie pyszne jedzenie, napoje, leżaki i plaża, gdzie będzie można naładować baterie ponownie.

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany będzie aktualny harmonogram atrakcji.

czwartek, 26 sierpnia

  • FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 16.00-23.00 – ODWOŁANE

piątek, 27 sierpnia

  • FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 16.00-23.00 – ODWOŁANE
  • WARSZTATY Z BAJKĄ PANA KLEKSA, godz. 16.00-20.00

sobota, 28 sierpnia

  • FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 12.00-23.00 – ODWOŁANE
  • SHOW TEATRALNY Z BAJKĄ PANA KLEKSA, godz. 13.00-17.00

niedziela, 29 sierpnia

  • FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 12.00-23.00 – ODWOŁANE

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC