EUROPA CENTRALNA ROZDAJE VOUCHERY NA DZIEŃ DZIECKA – 26-29 MAJA

11:00-18:00

Wiele promocji, ofert specjalnych i niezapomniane atrakcje – w tym roku Europa Centralna będzie świętować Dzień Dziecka nie tylko przez jeden, ale kilka dni! Już 26 maja rusza wyjątkowa akcja, w której można zdobyć vouchery do wykorzystania w sklepach, lokalach gastronomicznych i miejscach rozrywki znajdujących się na terenie centrum.

 

Klienci, którzy odwiedzą Europę Centralną w dniach 26-29 maja, i zrobią zakupy za min. 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) będą mogli odebrać voucher o wartości 30 zł na zakupy w sklepach i restauracjach lub wymienić go na bilet do jednego z miejsc rozrywki Europy Centralnej. Stoisko promocyjne będzie czynne w godz. 11.00-18.00. Dzienna liczba nagród jest ograniczona, zatem o otrzymaniu upominku zadecyduje kolejność zgłoszeń.

 

Europa Centralna to doskonałe miejsce na świętowanie Dnia Dziecka w rodzinnym gronie i spędzenie czasu pełnego wrażeń!

Już tylko do 27 czerwca w centrum można podziwiać zachwycające, gigantyczne konstrukcje obiektów, pojazdów i sławnych postaci znajdujące się na Wystawie Budowli z Klocków LEGO. Na zwiedzających czeka także 3D Trick Gallery – największa w Polsce kolekcja trójwymiarowych obrazów. Miłośnicy egzotycznych stworzeń mają okazję zobaczyć z bliska ponad 50 niezwykle rzadkich i fascynujących gatunków pająków oraz skorpionów, a o każdej pełnej godzinie nawet potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce. Pełną parą ruszyły już też pociągi w Kolejkowie! Emocji nie zabraknie także wszystkim odwiedzającym House of Air – to jedyny w Gliwicach park trampolin z dostępnymi również elementami ekstremalnej rozrywki.

UWAGA KONKURS:

Warto także śledzić na bieżąco media społecznościowe centrum, w których pojawią się już wkrótce m.in. konkursy z nagrodami.

ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY!