Fenomenalna zabawa z L.O.L. Surprise! ™

 

 

Najsłynniejsze na świecie laleczki po raz pierwszy w Europie Centralnej! To będzie niepowtarzalna okazja, by pohuśtać się na ogromnej kulce L.O.L. czy siąść za kierownicą prawdziwego samochodu L.O.L. Interaktywna wystawa to gwarancja przeżycia niezapomnianej przygody. Każde dziecko przed wejściem otrzymuje mapę zwiedzania, rozwiązuje po drodze zagadki, a potem odbiera słodką nagrodę. Na wszystkich fanów kultowych laleczek w Europie Centralnej czeka mnóstwo niespodzianek! W czasie tej niezapomnianej przygody będzie można obejrzeć gigantyczny magnetofon, wystąpić na prawdziwej scenie i wejść do pudełka laleczki L.O.L. w rozmiarze XXL. Wielkie wrażenie na zrobi też na Was magiczna ściana z unikatową kolekcją figurek L.O.L. Surprise! ™. Podczas dwóch weekendów (11-12 oraz 18-19 grudnia w godz. 11.00 – 19.00) w strefie L.O.L animacje niespodzianki!

Wystawa L.O.L. Surprise! ™ będzie czynna w dniach 6-19 grudnia w godzinach otwarcia centrum. W trakcie trwania całej wystawy na dzieci będą czekać dodatkowo multimedialne atrakcje takie jak gry memory czy kolorowanki L.O.L.

Wstęp bezpłatny.

Autobusem także w niedzielę

Odwiedzający Europę Centralną mogą liczyć na mnóstwo wrażeń, a także wygodny i komfortowy pobyt. Do dyspozycji kierowców jest bardzo duży parking na 2300 samochodów. Niezmotoryzowani klienci też bez problemu dotrą na miejsce, również podczas weekendów. Linia autobusowa nr 677 podróżująca na trasie Pyskowice Szpitalna – Europa Centralna przejeżdża jedną z głównych osi komunikacyjnych miasta i zatrzymuje się po drodze na wielu węzłowych przystankach. Co ważne – autobus kursuje również w niedziele niehandlowe.

ZAPRASZAMY!