FILMOWE EMOCJE I WARSZTATY Z BABKĄ ZIELARKĄ

10 – 11 WRZEŚNIA

KINO PLENEROWE – 10 WRZEŚNIA

WARSZTATY Z „BABKĄ ZIELARKĄ”  – 11 WRZEŚNIA

Przed nami kolejny centralnie fajny weekend! Kino pod gwiazdami, nauka jazdy na rolkach, a dla najmłodszych – warsztaty z Babką Zielarką! Czekamy na Was w Centralnie Fajnej Strefie Lato!

Jak w każdy czwartek od 18.30 zapraszamy na zajęcia rolkowe. Świetna zabawa i nauka pod okiem profesjonalnych instruktorów gwarantowana. A i deszcz nam nie straszny – w przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w wewnątrz galerii handlowej.

10 września to kolejna odsłona kinowych emocji w Centralnie Fajnej Strefie Lato! Leżaki, strefa VIP i największe hity kinowe – brzmi jak przepis na idealny piątkowy wieczór! Na nasz strefowy ekran tym razem wlatuję „Transfomers. Wiek Zagłady” – czwarta część opowieści o walce Autobotów i Deceptikonów, w którą zamieszani są ludzie.

Znacie Babkę Zielarkę? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie poznać! Lato to wspaniały czas, kiedy zioła zdobią nasze lasy i łąki.

Podczas warsztatów nauczymy się nazw ziół po łacinie, wykonamy ziołowe amulety, wyczulimy węch na ziołowe zapachy oraz poznamy wiele bardzo przydatnych w życiu ciekawostek o tych niezwykłych roślinach.

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany jest aktualny harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC