GIEŁDA WINYLI W CENTRALNIE FAJNEJ STRFERIE LATO

30 LIPCA – 1 SIERPNIA

To już półmetek wakacji, ale my w Centralnie Fajnej Strefie Lato nie odpuszczamy latu! W tym tygodniu szykuje się prawdziwa uczta dla melomanów – GILEŁDA WYNILI w Europie Centralnej. Kilku dużych wystawców z całej Polski przywiezie ze sobą kilka tysięcy przecenionych płyt specjalnie na tą okazję. Wśród wystawców znajdziecie:

Antykwariat Grochowski (Warszawa) – najpiękniejsze miejsce z używanymi płytami i książkami w stolicy. Słynie ze znakomitej rockowej selekcji.

Winylownia (Białystok) – największy sklep internetowy z winylami w Polsce. Mają w swoich zbiorach tysiące tytułów oraz kilka własnych wydawnictw na koncie.

Tysiące Winyli (Lublin) – największy mobilny sklep z płytami w Polsce. w ich zbiorach znajdziecie zarówno tanie płyty jak i pierwsze, rzadkie wydania.

Most (Gdynia) – młody sklep z Trójmiasta, którego właściciele zadbają o to aby dostarczyć Wam nowości oraz muzykę alternatywną.

Trzaski (Biała Podlaska) – nieduży sklep ze wschodu Polski, który słynie z zamiłowania do starych wydań z dziedzin takich jak jazz, soul oraz funk, ale nie gardzi też hip-hopem oraz nowymi brzmieniami.

Godziny otwarcia GIEŁDY WINYLI:

  • Piątek 30.07 –  15.00 -21.00 – Centralna Strefa Lato, parking przy galerii
  • Sobota 31.07 – 11.00 – 19.00 – Giełda przeniesiona do galerii handlowej – plac przy Kawiarni Grycan
  • Niedziela 1.08  – 11.00 – 19.00 – Giełda przeniesiona do galerii handlowej – plac przy Kawiarni Grycan

W Centralnie Fajnej Strefie Lato – co tydzień od czwartku do niedzieli – piaszczysta plaża, strefa chillout, pyszne jedzenie, świetny DJ, dmuchańce dla dzieci  i wiele wiele innych atrakcji wakacji!

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikujemy harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC