KOLOROWE SZALEŃSTWO I FILMOWE EMOCJE W CENTRALNIE FAJNEJ STREFIE LATO

20-21 SIERPNIA

KINO PLENEROWE 20 SIERPNIA

FESTIWAL KOLORÓW I BANIEK MYDALNYCH 21 SIERPNIA

Zapraszamy na kolejny centralnie fajny weekend! Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych, filmowe emocje, nauka jazdy na rolkach a dla najmłodszych – animacje i dmuchańce! Nie może Was zabraknąć w Centralnie Fajnej Strefie Lato!

Jak w każdy czwartek od 18.30 zapraszamy na zajęcia rolkowe. Świetna zabawa i nauka pod okiem profesjonalnych instruktorów gwarantowana. A i deszcz nam nie straszny – w przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w wewnątrz galerii handlowej.

20 sierpnia to kolejna odsłona kinowych emocji w Centralnie Fajnej!

Kino pod gwiazdami? Proszę bardzo! Specjalnie dla Was, zaraz po zachodzie słońca, zapraszamy do centralnie fajnego kina plenerowego, a w nim największe hity kinowe! Już w najbliższy piątek zdobywca trzech Oskarów –  film „Green Book”. Zobacz gwiazdy w Centralnie Fajnej Strefie Lato!

21 sierpnia zapraszamy na Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych!

Najbardziej kolorowy dzień w roku już w sobotę na polanie obok Letniej Strefy Lato w CH Europa Centralna.

Przyjdź z przyjaciółmi, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz. Unosząca się kolorowa chmura o tysiącu barw dostarcza za każdym razem nieprawdopodobnych przeżyć! Pamiętajcie, im więcej nas będzie tym lepsza zabawa!

Atrakcji dla naszych najmłodszych również nie zabraknie. Czekać na Was będą: gry wielkoformatowe, malowanie buziek, zabawy z chustą klanza, kącik zabaw dla malucha i wiele innych atrakcji wakacji! Oczywiście nie zabraknie też dmuchańców!

Przez cały weekend  Centralnie Fajna Strefa Lato wybrzmiewać będzie letnim muzycznym klimatem.

Dj music umili Wam chill’owanie przy dobrym jedzonku i napojach.

W Centralnie Fajnej Strefie Lato – co tydzień od czwartku do niedzieli – piaszczysta plaża, strefa chillout, pyszne jedzenie, świetny DJ, dmuchańce dla dzieci i wiele wiele innych atrakcji wakacji! Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikujemy harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY!

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC