„Hejka tu Lenka” w Europie Centralnej!

 

Tłumy ludzi, wspólne zdjęcia, prezenty oraz setki rozdanych autografów. 13 października nasze centrum handlowe odwiedziła dziecięca gwiazda internetu - bohaterka popularnego videobloga „Hejka, tu Lenka”. Z tej okazji odbyły się liczne atrakcje - można było wziąć udział w warsztatach tanecznych, konkursach z nagrodami, pomalować twarz czy odwiedzić fotobudkę.  

Dodatkowo każdy z gości naszego Centrum mógł otrzymać wyjątkowy prezent - oficjalny, sznurowany worek Lenki! Aby go zdobyć, wystarczyło między 10 a 13 października zrobić zakupy za minimum 100 zł i z paragonem zgłosić się do stoiska znajdującego się na terenie Galerii.

Bardzo duże zainteresowanie prezentem, sprawiło, że 13.11 rozdaliśmy wszystkie przygotowane 500 worków, a osób chętnych na ich zgarnięcie było dużo więcej! Z tego względu dla wszystkich, którzy nie zdążyli ich odebrać – zamówiliśmy kolejne! Te już czekają, a zgłaszać się po nie można w wiadomości prywatnej na naszym profilu Facebook.  Wystarczy przesłać zdjęcie/skan paragonu i adres do wysyłki worka.

Zapraszamy serdecznie!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 października Europę Centralną odwiedzi wyjątkowy gość - bohaterka videobloga „Hejka, tu Lenka!”. Z tej okazji na Klientów czeka wiele niecodziennych atrakcji, m.in. malowanie buziek, fotobudka, warsztaty taneczne i konkursy z nagrodami! Wstęp wolny.

Na Youtubie śledzi ją już prawie pół miliona fanów! Teraz słynna Lenka prowadząca videobloga „Hejka, tu Lenka!” odwiedzi Europę Centralną! Pełna energii dziewczynka, która na swoim kanale na Youtubie mówi o wszystkim co ważne dla każdego siedmiolatka - m.in. pierwszych dniach w szkole, najnowszych zabawkach czy pomysłach na spędzenie wolnego czasu
– 13 października spotka się z najmłodszymi oraz całymi rodzinami w naszym Centrum!

Gość specjalny Europy Centralnej porozmawia z fanami, zapozuje do zdjęć oraz rozda autografy. Spotkaniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji przygotowanych dla Klientów - warsztaty taneczne, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, fotobudka oraz poczęstunek - wata cukrowa i popcorn!

 

Dodatkowo każdy z gości naszego Centrum będzie mógł otrzymać wyjątkowy prezent - oficjalny, sznurowany worek Lenki! Aby go zdobyć, wystarczy między 10 a 13 października zrobić zakupy za minimum 100 zł i z paragonem zgłosić się do stoiska znajdującego się na terenie Galerii.

Atrakcje:

  • Spotkanie z Lenką (godz. 13.00-16.00)
  • Autografy i zdjęcia z Lenką
  • Oficjalne, sznurowane worki Lenki (za zakupy za min. 100 zł)
  • Warsztaty taneczne
  • Konkursy ze wspaniałymi nagrodami
  • Malowanie buziek
  • Fotobudka do zwariowanych zdjęć
  • Darmowy popcorn i wata cukrowa

Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!

 

Regulamin