Margaret i Red lips w EC - 06-07.09

Margaret i Red Lips w EC

To będzie mocny muzyczny finał lata w Europie Centralnej. W pierwszy weekend roku szkolnego nie tylko uczniów, ale wszystkich miłośników dobrego grania zapraszamy na Koncertowe Pożegnanie Lata. Czekamy na Was 6 i 7 września

Już 6 września o godz. 17:00 na scenie Europy Centralnej wystąpi Margaret. To artystka młodego pokolenia, którą nikomu nie trzeba przedstawiać. Oprócz muzyki pasjonuje także modą. Od lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami. Wystarczy rzucić okiem na jej stronę, żeby przekonać się że artystkę cechuje nie tylko pasja do muzyki, ale także poczucie dobrego stylu. Debiutancki singiel Margaret „Thank You Very Much” zawiera w sobie wszystko to, co w wokalistce najlepsze – styl, emocje i przesłanie. Przygotujcie się na intensywne doznania. Na scenie przed Europą Centralną usłyszymy największe hity tej polskiej wokalistki pochodzącej ze Stargardu Szczecińskiego. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce, biorąc udział w różnych festiwal. Jej kariera nabrała rozmachu po występie na Festiwalu Sopot Top Trendy w 2012 roku.

Z kolei 7 września o godz. 17:00 wystąpią u nas Red Lips. Zespół powstał w 2009 roku. W jego skład wchodzą ludzie, którzy po prostu kochają muzykę: Ruda, Łukasz Lazer (gitara), Piroman (bas) i Przemek Knopik (perkusja). Na swoim koncie mają m.in. występ w programie „Must Be The Music”, gdzie dotarli do półfinału oraz wiele nagród – m.in. SuperJedynkę za SuperPrzebój „To co nam było”.  Niedzielny koncert na scenie Europy to solidna dawka emocji, łącząca różne style muzyczne, m.in. pop-punk, rock i electro.

Wszystkie koncerty startują o godz. 17:00. Dojazd na będzie odbywać się zwiększoną liczbą specjalnych bezpłatnych autobusów. 6 i 7 września młodszych gości Europy Centralnej zapraszamy także na kolejną imprezę z cyklu Eksperymentarium.