Mistrzowski Dzień Dziecka z Krzysztofem Golonką!

To będzie mistrzowski Dzień Dziecka w Europie Centralnej! Z okazji święta najmłodszych już 3 czerwca w naszym centrum handlowym pojawi się mistrz świata w trikach piłkarskich – Krzysztof Golonka! Będą pokazy, lekcje piłkarskich trików i konkursy! Wstęp wolny.

 

Jego piłkarskimi sztuczkami zachwycają się na całym świecie, a na youtubie śledzi go ponad milion osób! Mowa o Krzysztofie Golonce, który jest najsłynniejszym w Polsce piłkarskim performerem. Już 3 czerwca specjalnie z okazji Dnia Dziecka pojawi się w Europie Centralnej! To będzie dzień, którego żaden fan piłki nożnej nie zapomni! Słynny w internecie turboKrzych zaprezentuje swoje niesamowite umiejętności oraz poprowadzi lekcje piłkarskich tricków. Każdy będzie mógł również zdobyć autograf od mistrza świata oraz zrobić sobie z nim zdjęcie.

 

Wydarzenie będzie podzielone na strefy z różnymi aktywnościami. Nie zabraknie wielu zabaw i atrakcji dla tych najmłodszych oraz nieco starszych. W programie m.in. warsztaty freestylu, żonglowania piłką, tzw. zośką czy konkurs dryblingu. Przez cały dzień odbywać się będą również konkursy z nagrodami, w których m.in. uczestnicy będą sami musieli ustrzelić wygraną. Znajdzie się również strefa z piłkarzykami oraz konsolami, w której będzie można wziąć udział w turnieju w piłkarską grę Fifa. Na najmłodszych czekać będzie dmuchane miniboisko. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 18:00. Wstęp wolny!

 

Spraw sobie mistrzowski Dzień Dziecka i odwiedź 3 czerwca Europę Centralną!