Romantycznie, pod niebem prezentów w Europie Centralnej

Święto Zakochanych już za chwilę! Z tej okazji zapraszamy do Europy Centralnej 10 i 11 lutego na weekend pełen walentynkowych atrakcji. Wystarczy zrobić zakupy na 100 zł i przejść przez Tunel Miłości, aby zdobyć bon na zakupy lub walentynkowy upominek dla swojej drugiej połówki!

Choć święto przywędrowało do nas z USA, to już na stałe wpisało się w polski kalendarz. Walentynki to okazja to wyznawania uczuć, wspólnie spędzonego czasu oraz wymiany upominków. W weekend 10-11 lutego w naszym centrum odbędzie się konkurs, podczas którego wręczymy bony do sklepów z biżuterią, odzieżą oraz do naszych drogerii. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy na kwotę 100 zł a potem już tylko odrobina… szczęścia! Po zarejestrowaniu paragonu w Miłosnym Tunelu dostaję się szansę na złapanie balonowego serduszka. A każde z nich skrywać będzie wartościowy bon lub wyjątkowy walentynkowy prezent. Do wygrania aż 100 bonów oraz setki walentynkowych gadżetów!
Oprócz walentynkowych animacji oraz konkursu, które odbywać się będą na pasażu naszego centrum nasi najemcy przygotują specjalne oferty i atrakcyjne rabaty, aby pomóc Wam w wyborze idealnych prezentów dla Waszych ukochanych!

Spędźcie z nami ten walentynkowy weekend!