The SIMS 4 w Europie Centralnej! Już 12 maja!

Pokazy, zabawy taneczne, wirtualna strefa, konkursy i spotkanie ze słynną youtuberką - Adrianną Skon. Już 12 maja w Europie Centralnej odbędzie się wydarzenie poświęcone kultowej grze komputerowej The SIMS 4. To będzie wyjątkowy dzień, w którym nasze centrum handlowe zamieni się w świat Simów! Emocje dla całych rodzin gwarantowane! Wstęp wolny.

W tym dniu, każdy będzie mógł przenieść się do rzeczywistości znanej z kultowej gry komputerowej. Na uczestników wydarzenie czeka masa atrakcji, konkursów, jak również spotkanie ze słynną youtuberką - Adrianną Skon. Podczas spotkania opowie o grze, jej trikach, odpowie na wszystkie pytania oraz będzie rozdawała autografy.

12 maja wszystko będzie możliwe! Za sprawą specjalnych stref, każdy będzie mógł spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance prasowej. Znajdzie się również wirtualna strefa z komputerami i konsolami, w której będzie można spróbować swoich sił w projektowaniu świata w słynnej grze. Powstanie także strefa pełna aktywności – w tej dzieci będą wykonywały zadania związane z zawodami ze świata gry, m.in.: lekarza, detektywa, naukowca czy artysty.

Masa zabawy i emocji gwarantowane! Nie czekaj! Przyjedź 12 maja do Europy Centralnej i spełnij swoje marzenia!

PLAN DNIA:

STREFA GŁÓWNA - SCENA – 11:00-19:00

Całodzienna zabawa w rytmie hitów świata THE SIMS. Pokazy choreograficzne, zabawy taneczne z udziałem publiczności prowadzone przez profesjonalną instruktorkę tańca, konkursy z nagrodami, spotkanie z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ GWIAZDĄ – 11:00-19:00

Wyjątkowe miejsce, w którym poprzez wybór rekwizytu będzie można spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Uczestnik będzie mógł stanąć również przed ściankę prasową, gdzie w błysku fleszy zostanie wykonane mu zdjęcie. Następnie składa swój autograf na ścianie chwały i odbiera wydruk fotografii.

STREFA THE SIMS NEWS – 11:00-19:00

Mini studio telewizyjne z najnowszymi aktualnościami z gry The Sims 4. Miejsce spotkań z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ PROJEKTANTEM – 11:00-19:00

Możliwość sprawdzenia swoich sił w grze – stworzenia swojego Sima i zaprojektowania jego domu w asyście przeszkolonego promotora. Stanowiska z laptopami/konsolami z gry The Sims 4 – 8 stanowisk.

STREFA BYĆ DOROSŁYM – 12:00-18:00

Aktywności dla dzieci związane z zawodami ze świata gry – lekarza, detektywa, naukowca czy artysty.