POPOWE BRZMIENIA W CENTRALNIE FAJNEJ STRFERIE LATO – 7 SIERPNIA

KONCERT ZESPOŁU HOLLY BLUE 7 SIERPNIA, GODZ. 19:00

To będzie kolejny centralnie fajny weekend!  Zaczęliśmy od kubańskich rytmów, nadszedł czas na pop! 7 sierpnia zagra dla Was zespół Holly Blue. Od 19.00 bawimy się przy popowych brzmieniach na plaży w Centralnie Fajnej Strefie Lato.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY!

 

HOLLY BLUE

Zespół Holly Blue to trio założone w 2011 r. przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana oraz Emila Blanta – muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians.

Ich muzyka, określana jest jako inteligent pop. Posiada swój własny unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami.

W 2012 r. ukazała się ich debiutancka płyta, po jej wydaniu grupa grała wspólne koncerty m.in. z Selah Sue, Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel.

W 2013 roku wystąpili na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrali dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich.

Piosenki Holly Blue grane są regularnie w ogólnopolskich stacjach radiowych, teraz rozbrzmiewać będą w Centralnie Fajnej Strefie Lato.

W Centralnie Fajnej Strefie Lato – co tydzień od czwartku do niedzieli – piaszczysta plaża, strefa chillout, pyszne jedzenie, świetny DJ, dmuchańce dla dzieci  i wiele wiele innych atrakcji wakacji!

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikujemy harmonogram atrakcji.

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC